Tým není přihlášen

Tým:
Heslo: 


Vinné kvasinky

21.6.2007
Na setkání organizátorů šifrovacích her zazněla tato prezentace naší hry
27.4.2007
Hra byla napínavá do posledního okamžiku – dvěma týmům se podařilo v čásovém limitu dosáhnout závěrečného hesla, ale k jeho vyluštění došlo těsně po tomto limitu. Jde o týmy "Frikulín" a "Ešte je hlboko na nárek". Gratulujeme všem!
25.4.2007
Všem hrajícím týmům byly zpřístupněny a odeslány Poslední informace před hrou.
24.4.2007
Na přelomu středy a čtvrtka zablokujeme možnost změny kontaktních údajů týmu (mobily a emaily).
16.4.2007
Šest neplaticích týmů nahradily nové týmy – zde je popis průmazu
1.2.2007
Nabízíme vám video ze startu 1. a 2. ročníku. Máte prosím někdo natočen 3. start? ;-)

Co říkáte na šifry

start, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, heslo, cíl28.4. 23.10
Oringo team
Výborný nápad - díky
28.4. 23.34
Umlátila vlka zmrzlou zástěrou
My jsme skončili s bicyklistou ještě před mostem, takže jsme dole na jihovýchodě obdivovali akorát garáž intersparu ze všech stran. Žádné auto tam nebylo. Kanál nemožu posoudit, nelezli jsme tam všichni.
28.4. 23.48
Iontový Stabilizátor
Luxusní záležitost
29.4. 00.16
The Beavers
Paráda, musím se do Zlína brzo zajet podívat ještě s gumákama :-)
29.4. 09.34
Baťův prd
V "garáži" autíčka jsme sice našli už tehdy vandalem pozměněný směrovák, ale to nevadilo, protože nejsme místní a šli jsme teda na nejbližší poštu. Jsou prostě situace, kdy se i vyplatí nebýt místní, tedy nevědět :))
29.4. 09.35
Albert Stallone
Ivo: v kanále (odvaha po TMOU 4:))) jsem nebyl. Interpretace rychlá, ověření přes mobil a připojení na internet.
29.4. 10.29
Uničovští plšíci
Kanál zajímavý, ale moc kluzký, byla jsem jen u vchodu, ale nejšpinavější:-) kluci se nebáli, takže v pohodě. Ale nevím proč, na benzince nám řekli, že zlaté stránky procházeli už s několika tými a žádná směrovačka to není, Jendův mobil z internetu taky hlásil, že takové PSČ neexistuje, takže jsme po třech hodinách kombinování čísel mostů, vlaků, autobusů atd. prostě sedli na vlak domů. Zklamání veliké, zvlášť po zjištění...
29.4. 10.32
Rakvičky se šlehačkou
Tak tohle byl fakt super napad! Diky Bohu, ze jsem neskoncila v leze v te vode jako chudak clovek prede mnou. Cely mokry s poznamkou:,,Bacha, klouze to..." se snazil vydrapat z te vody zpet na okraj!Mas muj obdiv!
29.4. 11.57
ustredni topeni
super napad, ale pro nas skoro hodinka zbytecne ztraty diky jednomu z mala organizacnich nedopatreni. Cyklista nase nechal pred mostem a tak jsme s polu s dalsimi dvema tymy (v te dobe vedouci trojice) cesali garaz pod intersparem...
29.4. 12.35
IS Mise
Do kanalu jsme se sli mrknout vsichni. To jsme si prece nemohli nechat ujit. Sifra jednoducha. Moc zpusobu jak do 76003 zasifrovat presnou polohu mista neni.
29.4. 13.09
Název týmu:
Přišli jsme na křižovatku a hned jel kolem organizátor :-) Batohy dolů a hned běh. Holky naštěstí batohy vzaly. Bohužel jsem ještě trochu nachlazen, a tak jsem dlouho nevydržel. První část týmu byla v kanále a přečetla 76005, což odpovídá poště na Jižních svazích (nalezeno via google s výrazem "poštovní směrovací číslo xxxxx"). No ale taky jsem se chtěl podívat :-) Jedno místo nesvítilo. Po rozsvícení jsme si všimli, že tam chybí jedna věc. Pokud by svítila, dalo by to 76003. Tak jsme šli na správnou poštu :-)
29.4. 14.18
@
Mira: Kolem vychozi krizovatky chodi tymy k vezi, to nemuselo, ... Jeee cyklista, a sakra sundava triko, to je on! Bezime! Alfe, Alfe zahod batoh a bez! Alf se probehl, my ostatni jedeme trolejbusem k Intersparu. Prohledame neuspesne parkoviste, pak slavnostne Martin s Alfem lezou do spravne diry, ale nezhasli svetla. tak tam lezu tentokrat ja s Markem a mame to... Posta je jasna.
29.4. 15.58
Ryby létají v noci
Super nápad!Pohled na cyklistu za kterým se řítí dav lidí s báglama na zádech musel být úchvatný!Jenže jsem cyklistu ztratily ještě před mostem, takže jsme prolezli parkoviště v Intru.No a pak jsme čekali na cyklistu,který jel PODSTATNĚ pomaleji.Pak už to bylo jasné.Jen jsme zapomněli zhasnout,takže znovu do díry,a pak hurá směr pošta
29.4. 16.15
Team 155
Dorážíme ke špáru - Adam lehce vykoupaný ,poškozené číslo lokalizujeme s dalšími lidmi jako 3 a tradá na poštu. Naproti přes cestu vidíme jiné, jak čekají na bus směr Zlín...
29.4. 17.44
Scientific Approach
Mara: Poté, co náš cyklista zastavil ne na mostě, ale zatáčku před ním, jsme dostali obravdu bizardní chutě a někteří z nás měli v plánu toho člověka v cíli sníst:P. Škoda že sme jej už nepotkali. Spolu s dvěma týmy, se kterými sme měli hodinový náskok před ostatními, jsme všichni tento náskok rázem ztratili prohledáváním parkoviště Interšpáru a přilehlé fabriky hlídané velkým zlým psem. Po té co dorazil org, kerej se ptá vo co tady de, sme mu řekli kde sme byli zanecháni. Omluvil se nám za vodítko a ukázal, kam že to nás měl dovést. Po spatření kanálu Martin hned věděl (týden před OSUDem se usilovně zabýval otázkou, kde by se onen kanál z loga letáku OSUDu 4 mohl vyskytovat). Nebyl sem v kanále. Ale brácha by mohl barvitě líčit, jaká byla jeho cesta, když razil pavučiny. Byl tam očividně jako první. Chudák. Jen naše velká chyba že jsme se nechali hloupě spatřit při vcházení do kanálu. Tou dobou tam bylo již spoustu týmů a tak chvíle, kdy jsme s dalšíma dvěma dvěma týmama jako tři špičky postupovali rázně vpřed, zkončili velmi rychle.
29.4. 19.39
HrubyOdhad
Mimo PSČ jsme tipovali 76.budova 3 patro, ale bylo to nahradni reseni. Nebyli jsme si jistí poštou Malenovicemi, na benzince tvrdili, ze cislo neexistuje, tak jsme zkusili Prštné.
29.4. 22.38
Tatarkový klub
Inka: Čája vylezl z kanálu a hned diktoval číslo 76003. Poměrně brzo nás napadlo PSČ nebo číslo vlaku. Obojí konzultujeme s Googlem přes Ondrův mobil a taky s přítelem na telefonu - mým otcem. Ten tvrdí, že podle seznamu PSČ na netu takové neexisuje a číslo vlaku by to mohlo být někde ve Walesu :-) Ondrovi ale google vyhazuje nějakou adresu, která takové číslo obsahuje a je ze Zlína - Louk. Vyrážíme tam, původní směr je nádraží (zřejmě ještě důslede úvah o čísle vlaku), teprve cestou Ondra nadhazuje, jestli by to nemohla být pošta.
29.4. 23.16
Leguani na dovolene
Další šifra zvýhodňující týmy ze Zlína :(..no, ještě že jsme jedni z nich :>>..poslední místo vypadá jako pětka - jasná pošta na Jižňákách. Naštěstí nám ujel trolejbus, tak se jdeme preventivně mrknout na nejbližší poštu, než pojede další. Po obdržení další šifry přichází zpráva, že to má být trojka.
30.4. 07.50
Kongruence
Martas: Vyborny napad, hrozne me bavilo bezet za cyklistou a sledovat brblani davu lidi kolem sebe :-) To sem jeste nevedel ze tu zkysnem takovou dobu. Stravili sme tu spoustu casu dukladnym prohledavanim obchodaku, benzinky, hosp. U Stryca, ... JV smerem od mostu byla i cedule ukazujici 300 m k nejakemu zahradnictvi, taky nic. Tunel sme ale nakonec nasli, a to bylo neco pro me :-))
30.4. 14.48
Kakao nemáme...
Tunel byl nejlepší!!!a pro nás místní podhořačky číslo pošty nebyl problém
30.4. 15.40
scoutdoor.cz
Jura: pro zlínské nebylo číslo pošty problémem. Ostatní to asi měli horší. V tunelu jsem nebyl, škoda.
30.4. 17.57
Brambory
Dobrodružné, šifra trochu matoucí. Při čekání na 1 do Malenovic jsme si vzpomněli na malou poštu na Podhoří. Tak proč to nezkusit, moc nás to nezdrží.
30.4. 20.11
Pokroky v Hrošících
To Kakao..: Pro nás Brňáky to teda problém byl. PSČ 760 03 se na netu fakt hledalo blbě. Zachránily nás až Zlaté stránky.. pošta Zlín 3 - že by to bylo ono? To máme za to, že jsme letos vůbec nehaluzili a neposlali jednoho člověka na nejbližší poštu :-(
30.4. 20.11
Pokroky v Hrošících
Jo, ale nápad to byl dobrej, atmosféra v kanálu fajnová
30.4. 20.57
Bude konec světa
Aha, tak už chápu to letošní logo :-). Tma prach. mrtvé krysy. Světlušky. Zhasněte světla. No prostě náhera, tam si ještě někdy zajdu..
2.5. 20.28
Pochodníci
Jak to tak pročítáme, tak kanálem byli všichni nadšeni (a my také - to myslíme vážně, skvělé místo pro šifru). Co tak si to dát příští rok v městské kanalizační síti celé? Ticho, rušené pouze občasným dopadem kapky na hladinu, šifrování ve světle fosforeskujících plísní, místo netopýra, by seděla na Vašem rameni krysa. A každý by si něco odnesl (výčet nemocí ze špinavé vody je dosti obsáhlý, proto jej nebudeme vypisovat). Není to romantické?
10.5. 12.07
Šlamastyka
Našli jsme tady v noci svítilnu. Kdo ji postrádá, ať popíše do e-mailu orgům, kde zhruba ji ztratil a jak vypadá a uvidíme, jestli se trefí ;o) V tomtéž e-mailu poproste Orgy, aby to přeposlali na registrační e-mail našeho týmu, mám ji u sebe (v Liberci).

K přidávání názorů na šifry musíte být přihlášeni.

registrace týmů náhrady za neplatiče poslední informace hra samotná
časový harmonogram - co kdy je časový harmonogram - osa s popisem