Tým není přihlášen

Tým:
Heslo: 


JeDno

21.6.2007
Na setkání organizátorů šifrovacích her zazněla tato prezentace naší hry
27.4.2007
Hra byla napínavá do posledního okamžiku – dvěma týmům se podařilo v čásovém limitu dosáhnout závěrečného hesla, ale k jeho vyluštění došlo těsně po tomto limitu. Jde o týmy "Frikulín" a "Ešte je hlboko na nárek". Gratulujeme všem!
25.4.2007
Všem hrajícím týmům byly zpřístupněny a odeslány Poslední informace před hrou.
24.4.2007
Na přelomu středy a čtvrtka zablokujeme možnost změny kontaktních údajů týmu (mobily a emaily).
16.4.2007
Šest neplaticích týmů nahradily nové týmy – zde je popis průmazu
1.2.2007
Nabízíme vám video ze startu 1. a 2. ročníku. Máte prosím někdo natočen 3. start? ;-)

Co říkáte na šifry

start, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, heslo, cíl29.4. 10.44
Albert Stallone
Ivo: je vedro. Co víc dodat? Obešli jsme si to, nakreslili tu bramboru:) do mapy a zkoušeli vymyslet nějaké řešení. Přišli jsme např. na toto: heslo je tráva a orgové se ukrývají v knihovně (situované v bloku za fotografií č. 5) Nebyli tam, mršky. Nebo: je to morseovka bez oddělovačů tvořená formátem fotografií. Prozkoumat množinu řešení do hloubky taky chvíli času zabere:)) Správné řešení je - vzhledem k celkem nevýraznému (obvyklému) tvaru rybníka - hodně nestandartní. Čímž nechci říci, že by se mi nelíbilo. Jen dělalo evidentně problémy všem týmům na špici - což jsou většinou týmy, které bývají jak silně analytické, tak dokážou používat reversní inženýrství. Tj. interpretace výsledku šifry byla evidentně těžká.
29.4. 11.50
ustredni topeni
Jirka: nedokazu odhadnout, jak by to vypadalo bez restartu na 16 (bez otravenosti a unave po puldni marneho boje). Nakreslili jsme postup (nic jineho nas ani nenapadlo), naznali ze je to asi bota(=heslo) a sli domu. Pavel H. sice od kamaradky z tymu ktery vzdal vedel kde je cil (omylem), ale ani to ostatnim nerekl. Skoda, skoda, skoda...prochazka podle fotek byla docela narocna, ale osm tymu najednou je proste moc. Poznat ten rybnik...nevim, asi bychom v normalni situaci na to casem dosli, ale ono je zavadejici za ma clovek hledat na mape tvar ziskany na stejne mape. A ne moc presne - podobnych tvaru by se tam asi naslo vice. Zase jen rikam skoda...
30.4. 01.29
Pralinky zvlášť
Jedno místo jsme si identifikovali špatně, takže se pro nás stala šifra neřešitelnou. A bylo to dobře. Stejně tak, jako bylo dobře, že se v cíli ještě luštilo heslo. Byla by škoda, kdyby za těchto podmínek musel být vyhlašován oficiální vítěz. Demotivace, rozpaky a hořké úsměvy byly vidět i cítit ze všech koutů onoho otrokovického parku.

K přidávání názorů na šifry musíte být přihlášeni.

registrace týmů náhrady za neplatiče poslední informace hra samotná
časový harmonogram - co kdy je časový harmonogram - osa s popisem