Tým není přihlášen

Tým:
Heslo: 


Název týmu:

21.6.2007
Na setkání organizátorů šifrovacích her zazněla tato prezentace naší hry
27.4.2007
Hra byla napínavá do posledního okamžiku – dvěma týmům se podařilo v čásovém limitu dosáhnout závěrečného hesla, ale k jeho vyluštění došlo těsně po tomto limitu. Jde o týmy "Frikulín" a "Ešte je hlboko na nárek". Gratulujeme všem!
25.4.2007
Všem hrajícím týmům byly zpřístupněny a odeslány Poslední informace před hrou.
24.4.2007
Na přelomu středy a čtvrtka zablokujeme možnost změny kontaktních údajů týmu (mobily a emaily).
16.4.2007
Šest neplaticích týmů nahradily nové týmy – zde je popis průmazu
1.2.2007
Nabízíme vám video ze startu 1. a 2. ročníku. Máte prosím někdo natočen 3. start? ;-)

Co říkáte na šifry

start, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, heslo, cíl28.4. 23.27
Oringo team
Pohybovat se v potemnělém areálu má svoje kouzlo hlavně pro nemístní že? Já to tolik nemusím, na Osud jdu proto abych na práci zapomněl, le když mě protáhnete kolem budovy kde dělám, tak si prostě na ni vzpomenout musím :-(
28.4. 23.30
Umlátila vlka zmrzlou zástěrou
Přehlídka výroků od benzinky: "Dyť to auto by se tam zacyklilo!", "Kolik je tam typů tlouštěk čar? Na to půjde napasovat morseovka...", "Deset minut? To je trajfl. A vodítko? Trolejové vedení", "To je tabulka 6×8"
28.4. 23.31
Umlátila vlka zmrzlou zástěrou
He jo a ten bicyklista mohl aspoň zatroubit, že už jede a nemusel to tak hnat ;)
28.4. 23.43
Iontový Stabilizátor
Do kdy tam to vodítko jezdilo? Celkem dobrý trénink jestli to dával celých 24 hodin :o)
29.4. 09.33
Albert Stallone
Ivo: Interpretace do 5 minut. Za kolem to stíhal jen Martin. Oceňuji i cestu k výchozímu kolem řeky: industriální nálada jedna báseň. Jako celek dobrý fórek...
29.4. 09.33
Baťův prd
"Jé to pro nás asi přijede vláček," těšili jsme se a s napětím koukali po kolejích. No za chvíli už jsme pelášili.. uf. V "garáži" autíčka jsme sice našli už tehdy vandalem pozměněný směrovák, ale to nevadilo, protože nejsme místní a šli jsme teda na nejbližší poštu. Jsou prostě situace, kdy se i vyplatí nebýt místní, tedy nevědět :))
29.4. 10.21
Uničovští plšíci
Zábava, v muzeu jsme vyluštili chladící věž, vzpomněla jsem si, že jsem jednu viděla z vlaku, že by zastávka Mlýny? Naštěstí jsme po cestě k nádraží uviděli tu správnou. Kouzelná hororová procházka továrnou, zvuky jak ve filmu, navíc jsme mysleli, že tam jdem jen zkratkou, takže špatně, ...co když se ta brána zavře?...co ti dělníci na nás tak hledí?...nemají tady psy? autíčko i kanál perfektní nápad, vodítko se na nás smálo už kus před křižovatkou:-)
29.4. 12.09
NP TEAM
Očekávali jsme drezínu :o(
29.4. 12.28
IS Mise
Jirka: U tehle sifry jsme si uzili spoustu zabavy. Nejdriv pri hledani chladici veze - nekteri zlinaci netusili, kde by to mohlo byt i kdyz jsme v tu chvili stali par stovek metru o ni. Pote nahanenim "voditka". Nastesti jsme meli v tymu profi bezce Toma, ktery nedal cyklistovi vydechnout a postupne utekl zbytku tymu i svemu batohu :). Chvilku nas zdrzelo opetovne shledani, ale aspon byl cas se prioblect a trosku si odpocinout.
29.4. 12.44
Gang team Vlastíka Šebesty
Křižovatka v mapě identifikována rychle, vplouváme do industriální krásy. Jen se dohadujeme, jestli vodítkem bude vlak nebo někdo z ORGů. Ondra odhazuje batoh a stíhá cyklistu, ostatní autíčka spokojeně nasávají atmosféru areálu. Než dorazíme k mostu, Ondra leze z tunýlku. Nejsme si jistí rozporem mezi směrovákem (76001) a pořadovým číslem pošty (76003), přesto vyrážíme směr pošta (20:42).
29.4. 13.05
Název týmu:
Hned, jak jsme viděli šifru, jsme identifikovali ulice a říkali si, co to může znamenat. Padaly návrhy jako trolejbus (zavrhnut s poukazem na pozdější hodinu) anebo organizátor na kole :-)
29.4. 13.28
Jeníčci
Héra: Principiálně hezký nápad, náhodné zdržení týmů v rozsahu do 10 minut bývá v rámci celé hry většinou zanedbatelné. Akorát si myslím, že pořadí v této hře by nemělo být určováno rychlostí běhu. Uznávám ovšem, že jsem k tomuto názoru veden i tím, že většina účastníků je o 25-30 let mladší. Asi hodinové zdržení našeho týmu ovšem padá na vrub něčeho jiného, jde o problém, jak poznat něco, co nevíte, jak vypadá. Zkrátka se kolem nás prohnal cyklista, kterého jsme zaregistrovali v okamžiku, kdy od nás s blikačkou vzadu ujížděl. Když vidíte pravé vodítko, víte jistě, že je pravé, když vidíte falešné, nemáte nikdy jistotu, že není pravé. Jel zřejmě rychleji než skutečné vodítko, takže po chvíli zmizel v dáli. Extrapolujeme jeho jízdu a čekáme na další průjezd. Pochopitelně nejede. Mezitím jiný falešný cyklista z jiného směru, naštěstí brzo otvírá branku a mizí někde v práci. Tož se vracíme z dáli a časem se dočkáme i pravého vodítka. Hodina v háji.
29.4. 14.20
@
Mira: Misto v mape mame hned, cestou na nej tipujeme, co bude to voditko a cil...
29.4. 16.12
Team 155
Svačinka na benzině.Místo na mapě hned máme. Smějeme se Adamovi - jeho teorie, že vodítko bude třeba motorka, cyklista, pejsek s baterkou...zima kolem Dřevnice. Překonání mostu a hle - proti nám se vynořuje cyklista a za ním běží pár vytrvalců."Utíkej za ním Adame!" Utíkej:)
29.4. 19.30
HrubyOdhad
První nápad s morseovkou byl brzy nahrazen vyhledáním v mapě a začali jsme cítit, že naše první účast nebude úplný propadák. Na křižovatce jsme byly první a do 10 min tam bylo plno. Jakmile přijelo kolo, pustil se za ním jeden člen týmu bez batohu a neustále hecoval k rychlejší jízdě. k cíli doběhl jako jediný a zavolal nás ke Sparu - než došel zbytek týmu byla směrovačka na papíru.
29.4. 19.33
JeDno
Zpočátku jela slečna hezky zvolna, ale pak zrychlovala a zrychlovala a zrychlovala a pak už mi to bylo JeDno, protože se kolem mě přehnala Barča a já si mohl odpočinout :)
29.4. 22.12
Tatarkový klub
Inka: A zmatky pokračují... Protože díky předchozí chybě už Jirka část trasy za cyklistou proběhl, posíláme Čáju jako běžce, ke Spaaru, kde ho Jirka ztratil, aby to doběhl, až cyklista pojede. My že půjdeme pomalu za ním, zkusíme najít tu chladírenskou věž a on nás pak po telefonu donaviguje. Chladírenskou věž ale nenacházíme, zato nacházíme křižovatku, odkud vodítko vyráží. Ondra se tam jde podívat, jestli tam nedostaneme k šifře nějaký papír. Marně ho přesvědčujeme, že opravdu nemá smysl, aby vybíhal s davem, pokud tam nic není, on si vede svou :-) takže se dělíme podruhé, my tři jdeme za Čájou ke Spaaru a Ondra nás dojde později. Pdle telefonické navigace. Když dorážíme ke kanálu, Čája už je dole. Petr zůstává u batohů, my ostatní se jdeme podívat do kanálu. Čert mi byl ten nápad dlužný, končím klečící v té strouze zhruba v půlce cesty. Vracím se zpátky s nohavicemi po kolena durch, ale v botách mám kupodivu sucho. Než ho stačím varovat, že to tam pekelně klouže, zahučí na stejném místě do vody nějaký kluk z jiného týmu.
29.4. 23.03
Team 155
to Tatarkový klub: možná to byl náš:)
29.4. 23.12
Leguani na dovolene
Ještě že máme v týmu kartografa, kouknul na to a hned nás tam vedl :) jakmile přicházíme, vidíme cyklistu s cedulí na zádech a za ním běžící dav. Dav se po chvíli rozplynul, tak čekáme na další kolečko vodítka.To se brzy opět objeví, mužská část týmu posléze mizí v kanálu a máme to :)
30.4. 00.24
The Shreksons
Marťas: Po rychlé lokalizaci vodítka na mapě,vyrážíme na místo startu.I přes obavy vstupu na soukromí objekt, nacházíme hloučkem a následujeme s ním cyklistu.Zde se ozývá mé zranění ze čtyřky(naražení nohy).Můžský zbytek týmu cyklistuje následuje až k mostu.Originální nápad s tunelem si prošel Tomáš s Věrkou. Psč,nejbližší pošt a jde se dál...
30.4. 14.46
Kakao nemáme...
Mám panickou hrůzu z chladící věže!!!Cyklista nám samozřejmě ujel...V naději jsme ale čekaly,že poklusáme za nějakým vláčkem,nebo drezínou,to by bylo ještě lepší:-)
30.4. 15.35
scoutdoor.cz
Jura: Zjistit křižovatku nebyl problém jenom jsme se dohadovali o vodítku. A mohl jet pomaleji!!!!!
30.4. 17.54
Brambory
Na to že žiju 26 let ve Zlíně, nevěděl jsem, jestli je chladírenská věž na pravém či levém břehu Dřevnice. Po pohledu do mapy, jsme to brali mezi budovami. Cestou jsme si všimli soutěžících čekajících na křižovatce, to jsme ještě netušili, že tam za chvíli budeme stát taky :-) V běhu za vodítkem se ukázala fyzická kondice členů týmu, k mostu doběhla pouze Jitka.
30.4. 18.10
UHerák
Takové vodítko jsme opravdu nečekali :)! Mysleli jsme, že přijede vlak či co... bylo to fakt překvápko :).
30.4. 20.06
Pokroky v Hrošících
Pavel: Blbec jsem běžel s báglem na zádech. Asi 80 m před koncem jsem silně zpomalil (něvěděl jsem, že je to už jen kousek). Na tomto místě chci poděkovat neznámému hráči OSUDu, který jen prohodil: "Zaber, už je to jen kousek." a vlil mi tak novou sílu do žil. Mj. chci na tomto místě vyřídit našemu vodítku je je fakt půvabné a kdyby náhodou někdy bylo v Brně...
3.5. 14.44
Husákovy děti: Immortal
Křižovatku jsme identifikovali docela bez potíží. Pak už jsme jen čekali na něco. Zapínali se neustále semafory a tak jsme čekali nějakou drezínu po odstavné koleji. nakonec jsem asi jako první spatřil cyklistu a rozběhl se za ním. Zbytek spoluhráčů mě pronásledoval. Vědět, že pojede infarktovým tempem, tak jsem ho zhodil z kola hned podle původního plánu :), který jsem jen tak žertem prohodil. Je jasné že cyklista mi ujel, ale naštěstí ho dohnal jiný tým a všichni za ním. Najít kanál nebyl problém, ale přijít na to že jde o šifru už problém poněkud byl, jelikož jsme neviděli kam až cyklista dojel. Až pozdejí jsme přišli na to, že dojel až za most. Pak už to bylo skoro jasné. No v kanále jsme ještě nikdy nebyli a tak jsme si to řádně užili. Opět nám to připomnělo stínadla :). Směrák jsme poznali hned, ale kde je Zlín 3, jen těžko hádat a proto jsme se zhodli vyjít k nejbližší poště, což bylo správně.
5.5. 13.50
Pink Ladies Team
Uf uf uf. Utikeeeeeeeej.

K přidávání názorů na šifry musíte být přihlášeni.

registrace týmů náhrady za neplatiče poslední informace hra samotná
časový harmonogram - co kdy je časový harmonogram - osa s popisem