Tým není přihlášen

Tým:
Heslo: 


Prasklá lupa

21.6.2007
Na setkání organizátorů šifrovacích her zazněla tato prezentace naší hry
27.4.2007
Hra byla napínavá do posledního okamžiku – dvěma týmům se podařilo v čásovém limitu dosáhnout závěrečného hesla, ale k jeho vyluštění došlo těsně po tomto limitu. Jde o týmy "Frikulín" a "Ešte je hlboko na nárek". Gratulujeme všem!
25.4.2007
Všem hrajícím týmům byly zpřístupněny a odeslány Poslední informace před hrou.
24.4.2007
Na přelomu středy a čtvrtka zablokujeme možnost změny kontaktních údajů týmu (mobily a emaily).
16.4.2007
Šest neplaticích týmů nahradily nové týmy – zde je popis průmazu
1.2.2007
Nabízíme vám video ze startu 1. a 2. ročníku. Máte prosím někdo natočen 3. start? ;-)

Co říkáte na šifry

start, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, heslo, cíl28.4. 23.50
Umlátila vlka zmrzlou zástěrou
Hurá, dostali jsme se až sem :D
29.4. 10.53
Albert Stallone
Ivo: Díky za krásnou hru. To, co děláte, má opravdu smysl. Zlín je třetí největší šifrovací metropole v ČR (tedy i na světě:) a doufám, že tuto tradici si udrží i v dalších letech. Oceňuji hlavně to, že na zlínské hře je skutečně mezi hráči převaha Zlíňáků, kteří třeba ani na jiné šifrovačky nejezdí. Udržte tuto hru pro ně! A udržte ji i pro nás, kteří si Vaši nápaditou akci již dávno spojili s představou jara...
29.4. 13.47
@
Mira: koblizky - mnam mnam, koupani - super a spousta kamaradu kolem. Moc dekuji orgum za dalsi sqely OSUD, za pekne, netoliko otrele sifry, za prijemnou trat. Udelejte i OSUD 5!
29.4. 14.15
Proudoví krtci
Vítek: Díky moc za super hru. Osud jsme si skvěle užili: zajímavé šifry a vychytávky, kulturně--městské prostředí zdůrazněné ještě víc než v Osudu 2 (Šumný Zlín, Baťovské domky, Muzeum obuvi, opět areál Svitu), pár kopců, terén akorát náročný, předbíhali jsme se s IS Misí a dařilo se nám, proto jsme vydrželi řešit šestnáctku tak dlouho. Myslím, že na tohle všechno budem na startu Osudu 2008 vzpomínat víc než na šifru 16, takže prosím pokračujte!
29.4. 14.17
Gang team Vlastíka Šebesty
Děkujeme všem orgům a zdravíme ostatní týmy. Na OSUD jsme se těšili několik měsíců a přestože jsme nedošli až do konce, děkujeme za krásné noční zážitky (líbil se nám nápad se Zlínským deníkem, průchod baťovským areálem, rádio a první 3 hodiny i vážení šroubků) a příjemné posezení u otrokovického koupaliště. Připojujeme se tak k přání A. Stallona, aby letošní ročník nebyl poslední.
29.4. 16.08
Jeníčci
Héra: Na letošní ročník zbudou převážně příjemné vzpomínky, takže rozhodně nedodržujte heslo, že v nejlepším se má přestat!
29.4. 16.11
Jeníčci
Héra: Objevily se výsledky. Podle mě v nich chybí to nejdůležitější - pořadí příchodu na šifru 16. Pokud mají nějaké výsledky vypovídací hodnotu, jsou to právě tyto. Při vší úctě ke dvěma oficiálně vyhlášeným neoficiálním vítězům.
29.4. 16.52
frikulín
Máťa:I jako oficiálně vyhlášený neoficiální vítěz souhlasím s Hérou. Kdyby šestnáctky nebylo, rozhodně bychom do cíle nedorazili první. Však nás to taky hodně překvapilo. Zpětně jsem vlastně ráda (i když v cíli jsem si to nemyslela), že nejsme vítězi oficiálními, protože jsou jiní, kteří by si to zasloužili mnohem víc. Ale rozhodně to byla skvělá hra a moc dík orgům za ni!
29.4. 18.29
Ešte je hlboko na nárek
pierre> Musim suhlasit s frikulinmi, je velmi nepravdepodobne, ze by sa nam podarilo dobehnut jedenapolhodinovy naskok prvych dvoch timov, ak by sifra 16 vyzerala inak. Preto aj druhy oficialne vyhlaseny neoficialny vitaz sklada poklonu tymto dvom timom za ich famozny vykon v hre. A kazdopadne sa chcem podakovat Orgom, toto bol prvy rocnik Osudu, ktoreho sme sa zucastnili, ale mne sa zdal natlakovany originalnymi napadmi. Tesime sa na na ten dalsi!
30.4. 01.19
IS Mise
Roman: Přál bych vám vidět Proudové krtky někdy v pět-šest ráno před patnáctkou, jak s úsměvem na tvářích, s rozzářenýma očima, a s krosnama na zádech běží pro další šifru... A o tom asi ty šifrovačky jsou... Ta šestnáctka - to byl prostě osud. Nevím, zda to tak bylo špatně nebo dobře, že se tak stalo. Ta šestnáctá šifra mi ukázala něco, čeho bych si asi při hladkém průběhu hry nevšiml... Organizátorům: bylo to fajn, těším se na další ročník!

K přidávání názorů na šifry musíte být přihlášeni.

registrace týmů náhrady za neplatiče poslední informace hra samotná
časový harmonogram - co kdy je časový harmonogram - osa s popisem